NEWS

Nasz newsletter to Twoje źródło inspiracji, wiedzy i motywacji, które pozwoli Ci osiągnąć sukces w dziedzinie nieruchomości. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, działasz już w branży, czy po prostu osobą, która chce się rozwijać w świecie nieruchomości, nasz newsletter dostarczy Ci wartościowej wiedzy i praktycznych porad!

Co zyskasz?

Zastanawiasz się, jak zdobyć przewagę w branży nieruchomości? Jak rozwijać się zawodowo, aby osiągnąć sukces? Odpowiedź jest prosta – przez ciągłe zdobywanie wiedzy! Nasz newsletter dostarczy Ci najważniejsze informacje, strategie i porady z zakresu flipów, zarządzania nieruchomościami i organizacji kwater pracowniczych, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele!

Praktyczne Strategie

Dowiesz się, jak efektywnie zarządzać nieruchomościami, organizować kwatery pracownicze i przeprowadzać udane flipy!

Inspiracja i Motywacja

Poznaj inspirujące historie sukcesu i otrzymuj regularną dawkę motywacji, aby dążyć do swoich celów każdego dnia.

Dogłębna Wiedza Biznesowa

Zdobądź cenną wiedzę na temat prowadzenia i zarządzania biznesem, która pozwoli Ci osiągnąć sukces na rynku.

Aktualizacje Branżowe

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, innowacjami i zmianami na rynku nieruchomości!

Materiały Edukacyjne

Korzystaj z unikatowych materiałów edukacyjnych, takich jak e-booki, webinary i kursy, które wzbogacą Twoją wiedzę i umiejętności.

Zniżki na szkolenia

Zapisując się do naszego newslettera, otrzymasz zniżki na stacjonarne szkolenia Mariusza.

Co otrzymasz?

Nasz newsletter został zaprojektowany, aby dostarczać Ci najwyższą jakość wiedzy i informacji w sposób klarowny i przystępny. Każda edycja zawiera:

1. Ekspertyzy i Analizy

Znajdziesz tu głębokie analizy i ekspertyzy od liderów branży, które pozwolą Ci zrozumieć kluczowe koncepcje i strategie w branży nieruchomości.

2. Praktyczne Porady

Oferujemy konkretne, użyteczne porady i wskazówki, które możesz od razu wdrożyć w swoim biznesie opartym o nieruchomości.

3. Aktualności i Trendy

Przedstawiamy najnowsze wiadomości, trendy i innowacje z rynku, abyś zawsze był na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się światem nieruchomości.

3. Polecana Książka

Na koniec każdego newslettera polecamy książkę, która w naszej opinii dostarczy Ci wartościowej wiedzy i inspiracji. Wybrane pozycje są starannie dobierane, aby pomóc Ci zgłębić tematy poruszane w danym wydaniu newslettera.

Twórca newslettera

Kim jestem?

Mam na imię Mariusz Stężały i od 2016 roku jestem ekspertem w dziedzinie zarabiania na nieruchomościach. W tym czasie, nie tylko zbudowałem prężnie działającą firmę, specjalizującą się w podnajmie i zarządzaniu, obsługującą ponad 700 najemców, ale także przekazałem moją unikatową wiedzę ponad 1000 osobom, ucząc skutecznych strategii i systemów, które sam wypracowałem. Moje doświadczenie zawiera różnorodne aspekty branży, takie jak flipy, gotowe inwestycje, kwatery pracownicze, podnajem i najem długoterminowy.

Czego mogę Cię nauczyć? TOP 3

Budowanie biznesu

Rozwój osobisty

Wszystkie obszary nieruchomości

Bądź na bierząco

Chcemy, abyś mógł przekonać się sam, jak wiele wartości nasz newsletter może Ci dostarczyć! Dlatego oferujemy Ci dostęp do naszego Newslettera na 30 dni całkowicie za darmo!